top of page
Zoeken

Handen uit de mouwen...

Ondanks dat het soms herfst leek de afgelopen dagen hebben we ook deze week alle montages kunnen afronden. Dit door de inzet van ons team aan vakmensen. Zeker in zo'n week met extreem veel wind is het monteren van houtskeletbouw elementen dan in vertrouwde handen. Door creativiteit, flexibiliteit en kennis van zaken zorgt ons team voor een veilige en vakkundige montage van de houtskeletbouwelementen. Handen uit de mouwen en gaan!

Benieuwd wat we voor u kunnen betekenen bij de montage van houtskeletbouw? Neem dan, geheel vrijblijvend, contact met ons op.


Project De Marezhof

Afgelopen maandag startten we met de montage van houtskeletbouwdaken op 3 vrijstaande woningen in Maarsbergen. Dit in opdracht van Koopmans Bouwgroep.


Comments


bottom of page